Teslimat ve İade Şartları

Ürünlerin iade hakkının kullanılması için ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. İade hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI’ya aittir. İade işleminizin gerçekleştirilmesi için;

– İade edilecek ürün, teslim alınan orijinal paketi / kutusu ile gönderilmelidir. (Örnek: Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.) Ürün teslim aldığınız haliyle iade edilmelidir.

-Gönderilen faturanın arka kısmında yer alan ‘Ürün İade Formu’ eksiksiz doldurulmalıdır.

-İade edilecek ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir.

-Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin ve kesim yapılmış olarak satın alınmış folyo ürünlerinin iadesi kabul edilmemektedir.

-Ürünün faturası kurumsal firma adına düzenlenmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, ‘Ürün Birim Fiyatı+KDV’ şeklinde kesilmiş ‘İade Faturası’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İade Faturası’ kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

NOT: İade işleminizi gerçekleştirmeden önce, siparişinizle ilgili gerekli inceleme https://www.yosunbutik.com tarafından yapılmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün incelenmesinin gerekli görüldüğü durumlarda, markanın yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya kontrol için gönderilir. Ürün iade işlemleriyle ilgili olarak sadece https://www.yosunbutik.com ile iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Tüm iade talepleri https://www.yosunbutik.com Müşteri Hizmetleri’ne bildirilmeli ve https://www.yosunbutik.com‘a gönderilmek üzere tarafınızdan kargo ile yollanmalıdır.

Scroll To Top
Close
Close
Anasayfa
Shop
0 Sepetim
0 Favorilerim
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping