Hakkımızda

Vizyonumuz

Sektörümüzle ilgili sürekli gelişen ve değişen teknolojilerle iç içe,  olan bir e-ticaret platformu konumunda olan Yosun Butik ailesi olarak bizler; online alışveriş platformumuzda sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerle çok çeşitli markalarla, günün koşullarına göre kaliteden ve süreklilikten ödün vermeyen çözüm ortaklarımız ile birlikte işbirliği içinde yarınlara daha da güçlü odaklanmaktır.

Misyonumuz

Bir teknoloji şirketi olarak Yosun Butik adı ile; e-ticaret alanında, Türkiye’de başarı sağlayan ve bu başarıyı aynı zamanda sürdürebilen,  geliştirebilen, online alışverişte bir çözüm şirketi olabilmektir. Firmamızın başarısının bizlere ve müşterilerimize katkı sağlaması ile birlikte en üst düzeyde kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek hedeflenmektedir.

Değerlerimiz

Takım çalışması, müşteri odaklı yaklaşım, dürüstlük,  güvenilirlik, iş ahlakı, müşteri odaklı, kalite, sorumluluk, sürekli öğrenme, yenilikçilik, müşterilerimize artı değer kazandırma.

YOSUN BUTİK ekibi olarak bizler;

Müşterilerimiz için varız. En iyi online alışverişinizi e-ticaret platformumuzda yaşamanızı isteriz.
İşimizi ve sizi önemsiyoruz. Dolayısıyla sürekliliğimiz için değişmek, gelişmek için çalışıyoruz. Kaynaklarını doğru kullanan, işine tutkuyla sahip çıkan, hızlı ve sonuç odaklı çalışan bir ekibiz. Veri ile yaşarız. Ölçülebilir güncel, güvenilir verilerle hedeflerimize ulaşmaya çalışırız.