Site Rengi

Hakkımda

Hakkımda

Merhaba, ben Gamze.
2014 yılından bilfiil YosunButik ile ilgileniyorum.
İlk yıllardaki içeriklerim ilgi alanımda olan hobi çalışmalarımı kapsıyordu. Büyük bir keyifle hobilerimle ilgilenip yine büyük bir keyifle sosyal medya platformlarında ve internet sitemde paylaşıyordum.

Konsept parti organizasyonuna nasıl başladım?

Hobilerimin “YosunButik-Kişiye Özel Tasarımlar” haline dönüşmesinin ilk adımı, kendi düğün/nişan hazırlıklarım kapsamında yaptığım ürünler ile oldu. Kendi organizasyonum olduğu için oldukça istekli, keyifli ve heyecanlıydım. Daha sonra yaptığım ürünleri gören başta eşim olmak üzere ailem ve arkadaşlarım, beni özel emek ve çaba gerektiren özel gün organizasyonlarında işe koyulmam konusunda oldukça cesaretlendirdi. Ve böylece sosyal medyadaki ilk yerleşkem olan YosunButik_kece hesabı ile sektöre heyecanlı bir giriş yapmış oldum. Yaklaşık 6 yıldır özel günler için hazırladığım konsept ürünler ile hayallerimin peşinde koşmaya devam ediyorum. Böylece hazırladığım parti konsept, süs ve hediyeleriyle, birlikte çalıştığım insanların özel günlerinde mutluluklarına ortak olma erdemine erişiyorum.

Çalışma Alanlarım
  • Söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi özel gün organizasyonları
  • Bekarlığa Veda Partisi
  • Babyshower Partisi
  • Diş Buğdayı Partisi
  • Konsept Doğum Günü ve Parti Organizasyonları
  • Konsept Doğum Günü ve Parti süsleri
  • El Yapımı Parti  Hediyelikleri
  • Maket Pasta
Neler hazırlıyorum?

Konseptinize uygun parti süsleri, parti hediyelikleri ve mekan süslemesi için kullanılacak olan ürünleri,
Standart bir paket uygulaması yapmak yerine sizlerin konseptinize uygun olarak seçtiğiniz parti süslerini, parti hediyeliklerini ve mekan süslemesi seçeneklerini,
özenle ve tamamen kişiye özel olarak hazırlıyorum.

Nasıl çalışıyorum?

İlk olarak konseptinizin ne olacağına karar vermek ve konseptinizde kullanılacak renkleri tespit etmekle başlıyoruz. Bu tespiti sosyal medyadaki iletişim kanallarımızla ya da Whatsapp uygulaması üzerinden sürekli teyitli olarak sağlıyor ve hazırlıklarımı sizden aldığım dönütlerle aksaklığa mahal vermeden seri bir şekilde ilerletiyorum.
YosunButik olarak diğer şahıs/kurumsal bazlı organizasyon hizmeti sunan platformlara göre en çok hissedilir farkımın tamamen kişiye özel ürünler hazırlıyor olmam olduğunu düşünüyorum.
Güzel ve özel günlerinizde buluşmak dileğiyle,
Sevgi ile kalın.

Gölcük/KOCAELİ
Email Adresi
yosunbutik@gmail.com
Whatsapp
0 553 350 28 72
(Aramalar kabul edilmemektedir.)
Çalışma Saatleri
Pts → Cu: 12:00-23:59
Cts →Pazar: 09:00-23:59
Kargo Bilgileri
Ürünler kişiye özel olarak hazırlandığından kargolarınız alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.

İLETİŞİM FORMU